• O nás

• Súkromný školský klub detí zabezpečuje výchovu a vzdelávanie detí v čase mimo vyučovania. Je súčasťou Súkromnej základnej školy na Juhoslovanskej 2 a jeho činnosť prebieha v 2 oddeleniach v klasických triedach.

Školský klub detí prostredníctvom výchovnej činnosti zabezpečuje odpočinok po vyučovaní, rekreáciu, tematické využitie voľného času a rozličné formy vzdelávania v rámci prípravy na vyučovanie.

V čase od 6:30 do 7:45 sa deti schádzajú v oddelení rannej služby. Po vyučovaní sa uskutočňuje výchovno-vzdelávacia činnosť v jednotlivých oddeleniach klubu podľa plánu a režimu dňa do 16:00. Výchovná činnosť v školskom klube detí pokračuje aj po skončení činnosti v jednotlivých oddeleniach v čase od 16:00 do 17:30. V čase od 14:00 do 15:00 prebieha v jednotlivých oddeleniach príprava žiakov na vyučovanie.

Snahou kolektívu školského klubu detí je pozitívne ovplyvňovať osobnosť detí, a to uspokojovaním ich psychických, citových a telesných potrieb.