• Canisterapia a anime terapia

• Počas celého školského roka majú naši žiaci canisterapiu a anime terapiu priamo v našej škole. Zabezpečuje a vedie ju SOŠ veterinárna z Barce. Žiaci si prítomnosť zvieratiek užívajú, Veľký úspech má canisterapia, ale obľube sa tešia aj ďalšie zvieratká - morčatá, zajačiky a dokonca aj had. Tešíme sa na každé ďalšie stretnutie,

• Botanická záhrada

• Koncom októbra sa všetci žiaci našej školy vystriedali na výstave magických svetielkujúcich rastlín v botanickej záhrade. Túto jedinečnú výstavu sme si nemohli nechať újsť. Pri tej príležitosti si pozreli aj ostatné nádherné kvety, stromy, rastliny, prešli sa v lesoparku a samozrejme navštívili aj svojich zvieracích kamarátov. Všetkým sa v botanickej záhrade páčilo a určite tam neboli posledný krát.